ساخت و ساز

گروه بین المللی آوین شرکتی پویا در زمینه ساخت و ساز است . دامنه خدمات این شرکت در حوزه ساخت و ساز به سرعت درحال گسترش بوده و محدوده وسیعی از املاک و مستغلات از مراکز خرید بزرگ تجاری گرفته تا مجتمع های اداری تجاری و اقامتی در سراسر ایران را پوشش می دهد. عمده ترین سرفصلهای ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه های ساخت و ساز و خدمات مهندسی این گروه عبارتند از :

§         ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه عمران (راه و ساختمان)

§       ارائه خدمات فنی و مهندسی در خصوص پروژه های نفت، گاز و پروژه های پتروشیمی (EPC)

§         ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه ساخت کارخانجات کوچک، متوسط و بزرگ

§         ارائه خدمات فنی و مهندسی در خصوص اکتشاف، تجهیز، بهره برداری و توسعه معادن

§         ارائه خدمات فنی و مهندسی در خصوص اجرای پروژه های مربوط به آب و برق

 

رعایت دقیق استانداردها و مقررات صنعت و توجه به تمامی جزئیات آن از یک سو و نوآوری و ابتکار در روند طراحی و برنامه ریزی برای ایجاد جذاب ترین و چشم نوازترین مجموعه های تجاری از سوی دیگر ، همواره مورد توجه مدیران شرکت قرار داشته است . مدیران شرکت بر این باورند که اجرای موفق فرایند ساخت و ساز به مجموعه مهارتهای متفاوتی نیاز داشته و محدوده وسیعی از فعالیتها برای کل روند ساخت را شامل می شود . لذا نخستین تعهد شرکت در این زمینه ، پایبندی به بالاترین استانداردهای کیفیت ساخت و توجه به جزئیات هر یک از پروژه هایی است که ارائه می شود

 

شرکت در روند ساخت و ساز و تولید هر پروژه ، همواره چشم انداز ، فرهنگ و تاریخچه محلی را نیز مورد نظر داشته و به دنبال راه حل های سازگار با شاخص های یاد شده میباشد . هلدینگ آوین به واسطه جهت گیری کیفیت گرای خود در ساخت مجموعه های تجاری ، اقامتی و مسکونی در میان فعالان این صنعت به خوبی شناخته شده است . سیاست شرکت در حوزه ساخت و ساز ، دستیابی به - کیفیت برتر همراه با سبک - بوسیله انتخاب دقیق و موشکافانه محل اجرای پروژه های ساختمانی ، به کار بردن مصالح بسیار مرغوب ، طراحی داخلی و ارائه خدمات عالی است . بطوریکه تلاش می شود هریک از پروژه های شرکت یک سرمایه گذاری ماندگار و بی نقص به شمار آید . دغدغه ما نه تنها برآوردن انتظارات و رضایتمندی مشتریان در سطوح بالا ، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری مورد اعتمادی است که به عنوان تضمین کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده ، ارائه می دهیم. از اینروست که شرکت ایرانیان اطلس همواره عرضه کننده راه حلهای جامع و فراگیر برای اجرای بدون نقص پروژه های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر پروژه مشارکتی با شرکای خویش بوده است  .